Home
Modlitewnik


Modlitwa Jubileuszowa 1050. rocznicy Chrztu Polski PDF Drukuj Email
Wpisał iwona-jadwiga   
Sobota, 02. Kwiecień 2016 21:46

Modlitwa

LAST_UPDATED2
 
Modlitwa zawierzenia
Środa, 28. Styczeń 2015 14:02

W imię i na chwałę Trójcy Przenajświętszej, która wybrała Ciebie na Matkę Zbawiciela

i na Matkę przeznaczonej do Zbawienia ludzkości, cały(a) zawierzam się Tobie Maryjo.

Modlitwa do Świętej Rodziny

*Angelus (29 grudnia 2013)

Więcej…
 
Pierwsze Soboty Miesiąca

Zbliża się 100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie (13 maja 2017) - Tajemnice Fatimskie.

Powierzmy się Matce Różańcowej z Fatimy - bp António Marto, ordynariusz diecezji Leiria-Fatima, kiedy był w Polsce, skierował Słowo Boże do licznie zgromadzonych czcicieli Matki Bożej w Sanktuarium na Krzeptówkach. Powiedział: "Przybywam do was z nieskrywaną i ogromną radością ..."

Uczestnicząc w Nabożeństwie Pierwszych Sobót Miesiąca - pragniemy wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy swoje i braci. Uczynić wszystko, by Maryja była bardziej znana i miłowana.

Więcej…
 
NOWENNA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

Jezu ufam Tobie

+ ŚWIĘTO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA - PIERWSZA NIEDZIELA PO WIELKANOCY +

(Dz. 57) "...Nowenna do Miłosierdzia Bożego, którą mi kazał Jezus napisać i odprawiać przed świętem Miłosierdzia. Rozpoczyna się w
Wielki Piątek

Pragnę, abyś przez te dziewięć dni sprowadzała dusze do zdroju mojego miłosierdzia, by zaczerpnęły siły i ochłody, i wszelkiej łaski, jakiej potrzebują na trudy życia, a szczególnie w śmierci godzinie..."

- Dzień pierwszy: Dziś sprowadź mi ludzkość całą, a szczególnie wszystkich grzeszników, i zanurzaj ją w morzu miłosierdzia mojego. A tym pocieszysz mnie w gorzkim smutku, w jaki mnie pogrąża utrata dusz.(1210)

Koronka do Bożego Miłosierdzia... Litania do Bożego Miłosierdzia

Więcej…
 
Modlitwa za Ojca Świętego Benedykta XVI

Jezu, jedyna Drogo do Ojca, Prawdo i Życie człowieka. Ty obiecałeś prowadzić swój Kościół do końca czasów. Ty wybrałeś naszego Ojca Świętego Benedykta XVI ustanawiając Go Pasterzem Kościoła Powszechnego. Przyjmij dziś naszą modlitwę dziękczynną za posługę Benedykta XVI i daj Mu wiele zdrowia i sił, by mógł służyć Kościołowi Świętemu w sposób, jaki Mu zleci Boża Opatrzność.

 
« PoczątekPoprzednia1234NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTALStworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla 1.5 templates domain registration (video) Valid XHTML and CSS.