Home Dotacje
Dotacje
Dotacja - wsparcie od Fundacji ORLEN PDF Drukuj Email
Wpisał Proboszcz   
Czwartek, 15. Luty 2024 08:56

W roku 2023 nasza parafia otrzymała darowiznę z Fundacji Orlenu na realizację projektu „ Poprawa stanu bezpieczeństwa w placówce oświatowej poprzez modernizację systemu monitoringu„. Zrealizowany projekt przyczynił się do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa u uczniów. Dziękujemy bardzo za pomoc.

 

LAST_UPDATED2
 
Dotacja - poprawa stanu bezpieczeństwa PDF Drukuj Email
Wpisał Proboszcz   
Wtorek, 09. Styczeń 2024 00:00

W sierpniu 2023 roku otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków budżetu Państwa na realizację zadania pn. „Poprawa stanu bezpieczeństwa i podniesienie standardów nauczania poprzez modernizację i doposażenie przestrzeni szkolnych w Katolickiej Szkole Podstawowej im. ks. Piotra Skargi". W listopadzie b.r. inwestycja została ukończona.
Uczniowie przebywają w bezpiecznych
warunkach i korzystają z nowych pomocy dydaktycznych..

 

LAST_UPDATED2
 
Dotacja - poprawa warunków nauki PDF Drukuj Email
Wpisał Proboszcz   
Czwartek, 09. Luty 2023 22:57

W grudniu 2022 roku otrzymaliśmy dotację celową w ramach programu Inwestycje w oświacie na realizację zadania pn. „Działalność na rzecz dzieci i młodzieży poprzez dostosowanie infrastruktury energetycznej dla poprawy warunków nauki”. W listopadzie 2023 roku inwestycja została ukończona. Uczniowie mogą przebywać w komfortowych warunkach, co wpływa pozytywnie na proces dydaktyczny i wychowawczy.

LAST_UPDATED2
 

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla 1.5 templates domain registration (video) Valid XHTML and CSS.